Geleneksel Ersağ 18. Büyük Semineri

Geleneksel Ersağ Büyük Seminer Programı

18. Büyük seminerimizde Ersağ’da gelenekselleşen Eğitimler, Çekilişler, Mehter Takımı ve farklı süprizlerimiz de olacaktır.

Alkolsüz herşey dahil 2 gece 3 gündüz sürecek olan 18. Büyük Seminer organizasyonumuz 06/07/08 Kasım 2015 tarihinde Silience Beach Otel Manavgat’ta yapılacaktır. Rezervasyonlarınız ve iletişim için http://www.ersagkongre.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Çekiliş Kuponu için Ekim ayı içerisinde 50 puan yapan her üyemiz çekiliş kuponu hak edecektir. Çekiliş kuponları her yıl olduğu gibi öncüleri hariç kendi puanına bakılarak ve puan alt ekipten başlayarak hesaplanır.

(örneğin; Ahmet Bey 50 puan yaptı ise sponsoru Ali Bey de Ahmet Bey haricinde 25 puan yaptı ve toplamda 75 puanı var ise kupuonu Ahmet bey hak eder. Ali Beyin kupon hak edebilmesi için Ahmet Beyin haricindeki diğer ekipleri ile birlikte 50 puan yapması gerekmektedir).

Çekiliş Hediyelerimiz:
1 adet 82 Ekran LCD,
1 adet 15.6″ laptop,
2 adet tek taş yüzük,

Ayrıca son üç ayın ilk üçüne ve son ayın ilk beşine süpriz hediyelerimiz de olacaktır.

18. Büyük seminerimizde; Cuma günü İş geliştirme eğitimleriyle başlayacak olan programız, akşamında katılan misafirlerimizle tanışma ve istişare toplantılarıyla devam edecektir.

Cumartesi günü yine eğitimlerle başlayan programımızda;
İZGÖREN AKADEMİ’DEN EĞİTMEN ŞEHNAZ DERELİ,
EGE ÜNİVERSİTESİ ARGEFAR LABORATUVARI’NDAN PROF. DR. ERCÜMENT KARASULU,
PROF.DR. İBRAHİM DEMİRTAŞ, bizlerle birlikte olacaklardır.

Cumartesi akşamı Semazen gösterimiz, Sıra Gecesi sergilenecek ve çekilişlerimiz olacaktır.

Her yönüyle dolu dolu geçecek olan seminerimize katılmak isteyenler şimdiden www.bkstour.com veya www.ersagkongre.com adreslerinden kayıt yaptırabilirler.

Ersağ Üyelik Kaydını Yap!online uyelik

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir