Ersağ’ı yeni duyanlar ilk önce bu bilgileri okuyun! — ERSAĞ Nedir?

“Ne kadar çalışsamda başarılı olamıyorum” diyenler..

Ek bir gelire sahip olmak istiyorsanız size sıfır risk ve ücretsiz üyelik ile kendi işinizi kurma fırsatı!

Bitkisel içerikli ürünleri kullanıp sağlıklı yaşarken bu işi kazanca dönüştürmek sizin elinizde.. 

Yani isterseniz ihtiyaçlarınızı indirimli olarak karşılayın, isterseniz de satış yapın karar tamamıyla sizindir. Size tavsiyemiz kimyasal olmayan sağlıklı ürünleri kullanırken, hemde organizasyon ekibinizi oluşturarak network marketing sisteminden kar elde etmenizdir.Ek gelir fırsatı nedir?

Yeni Nesil Temizlik ve kozmetik ürünleri Ersağ’a üyelik için herhangi bir şey talep edilmemektedir, ücretsiz üye olabilirsiniz. Ersağ şirketi %100 yerli firmadır. Sizde “Ersağ” şirketinin Network Marketing Sistemine üye olarak bu kazanç fırsatlarından sizde faydalanabilirsiniz.

Ürünler herkesin temel ihtiyacı olan şampuan, diş macunu, parfümler, kozmetik, genel temizlik gibi en önemli temel ihtiyaç ürünleridir. Bu yüzden çok kolay tavsiye edilmektedir. Eğer ilk seferde 100 TL sipariş verirseniz %10 daha indirim hakkı kazanırsınız ve bu indirimler artarak devam eder.. 

Şirkete ücretsiz üye olup en az 100 TL’lik sipariş verdiğinizde ersağ temsilcisi olma hakkı kazanırsınız. Ayrıca temsilcilik ücreti ödemezsiniz. Ürün siparişi vermeniz ersağ temsilcisi olmanız için yeterlidir. 

Ek gelir kazanmak için ne kadar çalışırsan o kadar kazanabilirsin; Ücretsiz üye olarak %20 indirimli ihtiyaçlarınız olan bu kaliteli ürünlerden alabilirsiniz veya belirli bir kar marjı ile satış yapabilirsiniz.

Sonraki siparişlerinizde indirim oranınız kariyer kazanç planı durumunuza bağlı olarak yükselecektir. Ersağ sistemi aynı zamanda sizin kendinize bağlı temsilciler kaydederek organizasyon kurabilme hakkı da kazandıracaktır ve böylece kurmuş olduğunuz ekibinizden de yüksek prim kazancı elde edersiniz.

Ürünler bitkisel içeriklidir ve tüm ürünleri şirketin kendisi üretmektedir. Ersağ şirketi yaklaşık 200 farklı ürünün üreticisidir. Her ay ürün alma zorunluluğu yoktur. Üyelik yenileme ve üyelik aidatı da yoktur. Ama fırsat kampanyaları vardır! Üyelik avantajları nedir?

Öncelikle bu işi geliştirmek için; 5 ila 6 aylık bir performans gereklidir. Ama durun hemen pes etmeyin! “Hiç bir şey boyacı küpü değildir, batır çıkar boyansın” ben size samimiyetimle ve doğrusunu söylüyorum. Yeni bir işyeri bile açsanız belirli bir süre en azından reklam yapmalısınız, değil mi?

Bu iş için en büyük destek ürünlerin kaliteli olması ile firmadır ama size sistem ve ürünler hakkındaki bilgileri Sponsorunuz verecektir. Onun için iyi bir sponsorla bu işe başlamanız sizi güçlendirir, uzun gibi görünen hedef yol kısalabilir.. Soru sorabilir, bilgi alabirsiniz. 

Ersağ Üyelik Kaydını Yap!online uyelik

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir