Ersağ’a üye olmak gerçekten kazandırır mı?

Ersağ Network sistemine katılma nedenleri

Ersağ ürünlerini sadece kendi ihtiyaçlarımız için, toptan fiyatına almak ve evinizde kullanmak.Ersağ Üyelik Online Başvuru Formu

Ersağ ürünlerini kullanırken, çevrenizdekilere tavsiye edip, satış yaparak aile bütçenize ciddi katkılar sağlamak.

Ersağ ürünlerini hem kullanıp hem de satarken, bunu bir iş olarak algılayıp, başka kişilere de bu iş fırsatını sunmak ve onları üyeniz olarak kaydederek, bir ekip oluşturarak, bu ekibin oluşturduğu cirolardan kariyer seviyenize göre (%10 – %33 ) ciddi miktarlarda prim kazancı elde etmek.

Türkiye’deki network marketing firmaları içinde en çok kazandıran firmalardan biri olan Ersağ kazanç planı daha iyi anlayabilmek için bir örnekleme yapalım.

Başlarken 100 TL’lik ürün alarak şirkete üye oluyorsunuz.

Diyelim ki üye oldunuz ve 100 Liralık bir ürün siparişi verdiniz.

– 100 Liralık siparişte kargo ücreti ödemzsiniz

– 100 Liralık ürünün satış fiyatı 125 Liradır.

– 100 TL’lik ürün siparişinde ortalama 20-30 veya 40 Liralık bir adet hediye ürün kazanırsınız.

Böylece; 125 Lira satıştan 25 Lira satış geliri, ayrıca hediye ürünü de sattığınızda 20 tl de oradan olmak üzere 45 tl kazanç elde edersiniz. Böylece satış kazancınız % 45 olur.

Ayrıca bu ilk siparişiniz sizi %10 kariyer seviyesine getiri ki;

Bu durumda 2.siparişten itibaren ürünlerinizi anında peşin olarak %10 indirimli alırsınız. Bu da 100 tl lik siparişinize 90 tl ödeyeceğiniz anlamına gelir.

Bu oran kariyerini arttıkça, %33 lere kadar çıkar. Bunu kazanç planı bölümünde bulabilirsiniz.

Ersağ’ da kaybedeceğiniz hiçbir şey yok ama kazanacağınız çok şey var.

Çünkü Ersağ ürünleri zaten her gün evimizde kullandığımız günlük ihtiyaçlarımız arasında bulunan ürünlerden oluşuyor. Yani günlük hayatta hepimizin bolca tükettiğimiz ürünler.

Ama piyasadaki diğer ürünlerden farklı, çünkü tamamen bitkisel içerkli ve, içerinde fosfat ve diğer kimyasallar yok.

Ersağ Network Marketing sisteminde; üyelik ücreti, belli dönemlerde ürün alma zorunluluğu veya çıktığınız basamaktan geri düşme gibi bir durum kesinlikle yoktur.

Bu, üyelik aidatı anlamında bir ücret değil, kullanacağınız ürünlerin bedelidir, daha sonrasında herhangi bir aidat bedeli veya hep ürün alma zorunluluğu kesinlikle yoktur.

Bitkisel içerikli, % 100 Türk Malı ve kimyasal içermeyen bu harika ürünleri hem kullanarak hem satışını yaparak kazançlı ve sağlıklı bir dünyanın kapılarını açmak sizin elinizde. Karar sizin! Ersağ’a Nasıl Üye Olabilirim?

Ersağ Üyelik Kaydını Yap!online uyelik

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir