Ersağ Sakarya Üyelik Başvuru Formu

Ersağ Sakarya Üyelik Online Başvuru Formu

Kendi işini sıfır sermaye ve sıfır risk ile kurmak isteyenler ister yurtiçinden ister yurtdışından ister emekli olun isterse öğrenci Ersağ part time ek iş fırsatı ile evden işten para kazanın.

Ersağ ailesine sende katıl! Emekli, öğrenci, ev hanımları, part time çalışarak para kazanmak isteyenlere, kamu çalışanlarına ek gelir ve iş imkanı sağlayan Ersağ Network Marketing Sistemine üye olmanın avantajları nelerdir? Ersağ üyelik avantajları nelerdir?

Ersağ üyelik ücretsizdir. Yıllık ya da aylık üyelik aidatı yoktur. 

Bir kere üye olduktan sonra ömür boyu üyeliğiniz devam eder. Ücretsiz üye olarak ihtiyacınız olan ürünleri indirimli alabilirsiniz. Sadece aldığınız ürünlerin bedelini ödersiniz. Her ay ürün alma veya satış yapma yada kota zorunluluğu yoktur. Sakarya'da Online Ersağ Üyelik Başvuru Formu

Dünyanın neresinde olursanız olun internet üzerinden online network marketing sistem ile sipariş verebilirsiniz. İster kredi kartı ile isterse posta çeki havale isterseniz EFT ile alışveriş yapabilirsiniz.

Ersağ Temizlik ve Kozmetik Ltd. Şti. sattığı ürünleri kendisi üreten yani üretici bir firmadır. Ürettiği ürünü daha ucuza mal ettiği için Network Marketing sisteminde de kazancı yüksektir. 100 TL.lik ürün alışınızda ortalama 25-30 TL değerinde hediye alabilirsiniz.

Ürün katalogu da ilk ürün siparişiniz ile birlikte gönderilmektedir. Ersağa üye olduktan sonra ürünleri üye indiriminden aldığınız gibi yapacağınız alışverişe göre örneğin 100 TL’lik siparişinize 1 ürün, 150 TL’lik siparişinize 3 ürün hediye ürünlerden faydalanırsınız.

Ersağ ayda bir kez 5 te 5 promosyon günleri yapar. 150 liralık alışverişe 5 üründen 5’i size hediyedir. 100 TL. üzerindeki satışların kargo bedeli ücreti Ersağ Temizlik ve Kozmetik Ltd. Şti. tarafından karşılanır.

Ersağda sosyal çevre edinebilir, yeni insanlarla tanışabilir sosyal ortamınızı büyütebilirsiniz. Ersağdaki gelir ve kariyeriniz, eşinize veya çocuklarınıza miras bırakabilirsiniz.

Ersağ Yeni Nesil Bitkisel Temizlik ve Kozmetik ürünlerini kullanarak kendinizi, ailenizi ve çevrenizi kimyasallardan ve bu kimyasalların yol açabileceği muhtemel hastalıklardan korumuş, aile ve ülke ekonomisine büyük katkı sağlamış olacaksınız.

Sakaryada Ersağ Online üyelik başvuru formunu doldurarak sizde Ersağ ailesine katılabilirsiniz. Ersağ Temizlik ve Kozmetik Ürünleri Üye Ol, Ersağa üye olmak istiyorum, Ersağ Temizlik ve Kozmetik ürünleri üyelik Sponsor Numarası 517093 Ersağa nasıl üye olabilirim? diyorsanız linke tıklayınız..

Ersağ Üyelik Kaydını Yap!online uyelik

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir