Ersağ Üyelik Formu

Ersağ Üyelik Formu, Ersağ Temizlik Ürünleri Üyelik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kendi işini kur!

Yeni bir kariyer yapmak isteyen baylar ve bayanlar part-time ek iş fırsatı ile evden işten para kazanın. Emeklilere, öğrencilere, ev hanımlarına, part-time çalışarak para kazanmak isteyenlere, kamu çalışanlarına ek gelir ve iş imkanı. ERSAĞ ailesine katılarak para kazanmaya hemen başlayın.

Ersağ’a üye olmak istiyorum!

Ersağ ailesine katılabilmek için öncelikle üye olmalısınız. Üye olmak için yapmanız gereken işlemler aşağıda ayrıntılı bir şekilde anlatılmıştır.

Ben Yeni Üyeyim butonuna tıklayın. Açılan sayfada Ekranınıza öncelikle Ersağ Ön Bilgilendirme Forumu gelecek.  Formu okuduktan sonra “Okudum ve onaylıyorum” işaretleyin,  DEVAM tuşuna basarak üyeliğin 2. aşamasına geçin.

2. Aşama: Açılan sayfada Sponsor Bilgisini doldurmanız ve kontrol etmeniz gerekir. ERSAĞ, üyelik sistemi ile çalıştığı için herkes birbirine bağlı olarak çalışır. Direkt olarak şirkete bağlı çalışma söz konusu değildir.

* Sponsor Bilgisi kısmına bir sponsor numarası girmelisiniz. “5 6 1 6 3 2”  Bu sponsor numarayı girdikten sonra “Numarayı Kontrol Et” butonuna tıklayın. Sponsorunuz doğrulandıktan sonra Kişisel bilgiler ekranına geçin. Kişisel Bilgilerinizi eksiksiz ve Büyük Harfle doldurmanız gerekmektedir.

T.C. Kimlik Numarası Doğrulama Sistemi Mevcut Olduğu İçin Yanlış Yazmanız Yada Daha Önce Kullanılan Bir Numarayı Yazmanız Halinde Sistem Üyeliğinizi Kabul Etmeyecektir.

Yurt dışından Avrupa üye kaydı yapan kişilerde T.C. Kimlik Numarası olmayanlar için bu bilgiyi doldurmaları zorunlu değildir. Para birimi Euro ve Ülke seçeneğini eksiksiz doldurması gereklidir. Aksi takdirde bundan sonraki yapılan işlemlerde yanlışlıklar doğacaktır. İstenilen bilgileri doğru ve yanlışsız bir şekilde giriniz.

Bulunduğunuz ili mutlaka seçmeniz gereklidir. Telefon numaranız zorunlu bilgidir. Mutlaka iletişim için doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurmanız gerekir. Cep telefonu bilginiz yetersiz ise kargo ile ulaşımda yada özel durumlarda mesajınız iletilemez telefon bilgilerini yazarken başa sıfır “0rakamını yazmadan ve aralarda boşluk bırakmadan 10 haneli rakamı yazmanız gerekmektedir. Örnek telefon no yazılımı : “5321234567″ Bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra DEVAM butonuna basın.

Üye kaydınız başarıyla tamamlanmıştır. Vermiş olduğunuz cep telefonunuza üye numaranız mesaj olarak gelecektir. Size gönderilen “Üye numara”nız ve “Üyelik Formu“nda belirlemiş olduğunuz parola ile sisteme giriş yapabilirsiniz.

NOT: Ersağ üyeliğinizi aktif hale getirmek için 100 TL’lık sipariş vermelisiniz. 100 TL üzerindeki satışlarda kargo bedeli Ersağ Organizasyon Ltd. Şti. tarafından karşılanır.

Ersağ’a üye olmak istiyorum!  Ersağ Üyelik Formu 

3 Comments

 • ersağ a yeni üye oldum aktif olmak için hangi alandan ve hangi fiyatlı ürün katoloğundan ürün tercih etmem gerekiyor.

  • Ersağ Sponsoru www.ersaguyeol.com

   (16 Haziran 2014 - 08:28)

   Merhaba Hande, Öncelikle üyeliğiniz hayırlı olsun..

   Kullanıcı isminiz ve şifreniz ile Ersağ hesabınıza giriş yaptıktan sonra “sipariş ver” üzerinden online siparişinizi verebilirsiniz.

   Siparişinizin tam detaylı vergi, indirim, bürüt ve net ödenecek detaylarını görebilirsiniz.

   Daha sonra ödeme yap kısmında kredi kartı, nakit havale, PTT ile gönderme veya taksit gibi ödeme sistemi şeklini seçebilirsiniz.

 • Ersağ nasıl üye olurum?

  (15 Nisan 2015 - 17:19)

  sponsor numaramla üye olabilirisiniz unutmayın dinamik sponsor dinamik ekip

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir