Ersağ Termal Çamur SPA Doğal Peloid Çamur

Doğal ve sağlıklı görünüm için %100 doğal Ersağ Termal Çamur kullanın

Termal Çamur 200 MG Ürün Kodu:187

%100 doğal Ersağ Termal (peloid)çamur içerdiği yüksek miktarda bitkisel kökenli, faydalı organik maddeler ve mineraller sayesinde cildin hasar görmüş tabakasını onarır,

PH dengesini düzenler, siyah noktaların akne ve sivilcelerin giderilmesine yardımcı olur, cildinizin oksijen eksikliğinden kaynaklanan erken yaşlanma gibi sorunları yok eder, doğal ve sağlıklı görünümünü geri kazandırır.

%100 doğal olan Ersağ termal (peloid) çamur kil içermez, termal çamuru olarak bilinen binlerce metre yer altından doğal olarak gelen termal suyun içindeki faydalı vitamin ve mineral zengini bir topraktır.

Ersağ Termal doğal çamuru kaynak çıkış sıcaklığı 90 C dir. Kullanımı kolay ve son derece faydalıdır. Sadece yüzde değil vücudun her bölgesinde rahatça kullanabilirsiniz.

Ersağ Termal Çamur Ürün Tıbbi Tanımlaması: Banyo ve lokal uygulamalar şeklinde dejeneratif romatizmal hastalıkların kronik dönemlerinde, kronik bel ağrısı, miyozit, tendinit, travma, fibramiyalji sendromu gibi yumuşak doku hastalıklarının tedavisinde tamamlayıcı tedavi unsuru olarak kullanılabilir niteliktedir. İLAÇ DEĞİLDİR.

Ersağ Termal Çamur Kullanım şekli:Yüz için maske uygulamasına başlamadan önce yüzünüzü su ile temizleyiniz ve hafif nemli bırakınız. Maskeyi göz ve dudak çevresi açıkta kalacak şekilde parmak ucuyla dairesel masaj hareketleri yaparak yaklaşık 1 mm kalınlığında uygulayınız. Çamurun doğal kurumasını bekleyiniz. Maskeyi ılık su ile temizleyiniz.İşlem sonunda nemlendirici krem kullanılması önerilir.

Haftada 3-4 kez günde 1 defa uygulayınız.

ERSAĞ Ailesine katılmak ve üye olmak için aşağıdaki üyelik formuna tıklayınız.

Ersağ Üyelik Formu için Tıklayınız.

Ersağ Üyelik Kaydını Yap!online uyelik

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir