Ersağ Konya Üyelik Başvurusu Kayıt

“Ek Gelir Ek İş Ersağ İş Fırsatı!” ve üyelik hakkında..

Konya’da ev hanımlarından öğrencilere, çalışanlardan emeklilere kadar hemen hemen herkes evden veya iş yerinden para kazanabilir. Ev kadınları, emekliler, memurlar, çalışanlar, öğrenciler… Ailesine ya da kendi bütçesine ek gelir sağlamak ek iş yapmak isteyenler. İster işinize ek olarak isterse asıl iş olarak çalışma saatini, gelirinizi kendiniz belirleyin. Ersağ’a Konya’dan üye ol hem sağlık hem de varlık kazanın.

Ersağ üyesi olmak istiyorum” diyorsanız aşağıdaki açıklamaları dikkatli bir şekilde okuyun!

Ersağ Temizlik ve Kozmetik Ürünlerine nasıl üye olunur network marketing sistemi online üyelik formu bilgileri  Öncelikle Ersağ’ın resmi sitesi olan www.ersag.com.tr’ye giriyorsunuz. Ersağ Üyelik Formu Tıklayınız

Konya Ek iş fırsatı! Ersağ üyelik başvurusu Ücretsiz kayıt ol para kazan! Ersağ üyelik formu üye ol

1. Adım – Sayfanın sağ üst köşesinde ’’ben yeni üyeyim’’ butonundan giriş yapınız.

2. Adım – Açılan sayfadaki ön bilgilendirme formunu okuduktan sonra ‘’devam’’ butonuna basınız.

3. Adım – Açılan sayfada ilk olarak sponsor bilgisini istenmektedir. Ersağ Temizlik ve Kozmetik Ürünleri Ersağ sponsor nosu: 716619 doldurmanız gerekir. Ersağ Üyelik sistemiyle çalıştığı için herkes birbirine bağlı olarak çalışır. Direkt şirkete bağlı çalışma söz konusu değildir.

Sponsor numarasını bilmeyen veya sponsor numarası 716619 olmayanlar bu konuda detaylı bilgi edinmek isteyenler iletişimden bize ulaşabilirler.  Sponsorlar size işimizi tanıtır, ürünler hakkında bilmek istediklerinizi anlatır, sitemin nasıl işlediği konusunda yardım eder soru ve sorunlarınızda size yardımcı olacak kişilerdir.

4. Adım – Üyelik formundaki Kişisel bilgilerinizi eksiksiz ve BÜYÜK harfle doldurunuz.

5. Adım – Sistem TC kimlik numarası doğrulama sistemi ile çalıştığından T.C kimlik numaranızı yanlış yazmanız yada daha önce kullanılan bir numarayı yazmanız halinde sistem üyeliğinizi kabul etmez!

Dikkat! Yurtdışından üye olurken TC kimlik numarası yok ise, bulunduğunuz ülkenin vatandaşlık numarası ya da pasaport numarasından biri muhakkak verilmelidir. Çünkü sistem kimlik doğrulama ile çalışmaktadır. Yoksa üye kaydınız başarısız olur. Para birimi euro ve ülke seçeneğini eksizsiz doldurması gereklidir. Aksi takdirde bundan sonraki yapılan işlemlerde yanlışlıklar doğacaktır.

6. Adım – Doğum tarihi bilgisi doğum günlerinizde süpriz hediyelerden yararlanabilmek adına gerekli bilgidir. Daha sonra da medeni halinizi ve mesleğinizi yazınız.

7. Adım – Parola bilgilerini doldurunuz. Üyeliğiniz tamamlandıktan sonra yapacağınız her türlü işlemde üye numarası ve parolanızı girmeniz gerekmektedir. Bu nedenle parolanızı akılda kalıcı rakam yada harflerden oluşturabilirsiniz. Unutmamak için bir yere yazınız!

Güvenlik Kodunuda yazdıktan sonra bir sonraki adım geçiniz.

8. Adım – Bulunduğunuz ili / şehri mutlaka seçmeniz gereklidir.

9. Adım – Telefon numaranız zorunlu bilgidir mutlaka iletişim için doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurmanız gerekir. Cep telefonu bilginiz yetersiz ise kargo ile ulaşımda yada özel durumlarda mesajınız iletilemez. Telefon numarasını yazarken başına sıfır 0 yazmadan ve aralarda boşluk bırakmadan yazmanız gerekmektedir.

10. Adım – Bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra ‘’Devam‘’ butonuna basınız.

11. Adım – Üye kaydınız başarıyla tamamlanmıştır. Üyelik formunda vermiş olduğunuz telefon numaranıza üyelik numaranız gelecektir.

Bundan sonraki işlemlerde bu üye numarası ve üyelik formunda belirlediğiniz parola ile sisteme giriş yapabilir siparişlerinizi verebilirsiniz.

Üyelik ve sponsorluk için; aşağıdaki “Kayıt ol” linkinden üye ve temsilci olabilirsiniz.

Ersağ Üyelik Girişi – Ersağ Üyelik Formu – http://www.ersag.com.tr/uyelik

DİKKAT: Yurtdışından üye olan vatandaşlarımızın üye kaydını yaptıktan sonra ÜYE NUMARASI almak için Almanya büromuzu ya da Türkiye de ki şirketimizin Avrupa Sorumlusunu aramalıdırlar. Üye numarasını almak için bu şarttır.

Ersağ Üyelik Kaydını Yap!online uyelik

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir