‘ERSAĞ’ ERken SAĞlık Doğal Yaşam Gerçeği!

“Ersağ üretici bir Türk firmasıdır”

Ek iş fırsatı! Ersağ üyelik başvurusu Ücretsiz kayıt ol para kazan! Ersağ üyelik formu üye ol

Ersağ, 2006 yılında fosfat içermeyen tablet çamaşır ve bulaşık yıkama ürünleri ile başlamış olduğu yolculuğunda 1 yıl içerisinde temizlik grubunda ürün yelpazesini genişletmiştir.

2008 yılı içerisinde temizlik ürünleri ile beraber kozmetik ürünlerinin bazılarının üretimine başlayan şirketimiz, 2009 yılı içerisinde losyonlar ve parfüm gruplarına girmiş ve ihtiyaca göre ürün yelpazesini genişletmiştir. Ersağ Temizlik ve Kozmetik Ürünleri Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Bekir Sarı

Şirketimiz, çok ürüne değil ülkemizin ve milletimizin ihtiyacı olan ürün üretimine ağırlık vermiştir.

Bunun için de ıslak havlu üretimine de başlayarak temizlik, kozmetik, ıslak havlu grupları ile üretim yaparken entegre bir şekilde üretmiş olduğu ürünlerin bidonlarını ve yine karton koli ambalajını da kendisi üretmeye başlamıştır.

Avrupa’da kurduğu şirketi ile Avrupa ülkelerinin tamamına, Kıbrıs’ta kurduğu şirketi ile de Kıbrıs’a hizmet etmenin haklı gururunu her daim yaşamıştır. Peki çalışmalarımız bununla mı kalacak?

Hergün daha ileriye!

1) 10-12 Nisan 2015 tarihinde yapmış olduğumuz büyük seminerimizde şirketimizin yeni “Gıda Takviyeleri” üretimine başladığını, en kısa zamanda hizmete sunulacağını bildirmiştik. İşte o gün geldi. Şirketimiz 2006 Haziran ayında ilk startını vermişti.

Gıda Takviyelerimiz ile de ilk startımız Haziran ayı içerisinde verilecek ve ilk 3 ürünümüz siz değerli üyelerimizin kullanımına sunulacaktır. Bununla beraber hızlı bir şekilde gıda takviyeleri ürünlerimizin üretimi devam ederken 2015 yılı sonuna kadar en az 50 adet gıda takviyelerimiz yer alacaktır.

2) Şirketimiz kurumsal bir firma olup bünyesinde 8 adet şirketi ile Ersağ Şirketleri grubudur. 9. şirketimiz ise “Ersağ Tekstil” olarak 2015 yılı içerisinde tekstil grubumuz ile de ülkemize hizmet etmenin haklı gururunu beraberce yaşayacağız. Temmuz ayı içerisinde özel üretimle gerçekleştirdiğimiz “mikrofiber temizlik bezleri”miz sizlerin hizmetinde olacaktır.

3) En geç 15 Haziran 2015 tarihine kadar 3 adet gıda takviyelerimizi hep beraber kullanmaya başlayacağız. Genç, dinamik, ilkeli, çalışkan Ersağlılar, Gıda Takviyelerimiz ile gücüne güç katacak, enerjisine enerji katacak, başarısına başarı katacaktır.

İşte İlk 3 Gıda Takviyesi Ürünümüz;

1) Ginkgo Globa (60 kapsül)
2) Ginseng (60 kapsül)
3) Reishi Mantarı (60 kapsül)

Ürünlerimizin içeriğinde hiçbir dolgu ve katkı maddesi kullanılmadan üretimleri gerçekleştirilmiştir. Yönetim Kurulu Başkanı / Bekir Sarı

Ersağ Üyelik Kaydını Yap!online uyelik

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir