Ersağ Duş Jeli Leylak cildinizin nem dengesini korur

Ersağ Duş Jeli banyoda veya duşta kullanılabilen cilde tazelenmiş ve canlanmış hissi veren hoş kokulu bir üründür. PH 5,5 dengesi ile cildinize uyum sağlayarak cildinizin nem dengesini korur.

Ürün Kodu:124 – 1000 ml.
Ersağ Duş Jeli Leylak Özellikleri Ersağ Duş Jeli ürünümüz egzama, mantar gibi cilt rahatsızlları olanlar rahatlıkla kullanabilirler.

Ürünümüzü sürekli kullanan kişiler cildi derinlemesine temizlediği için gömlek yakaları ve çamaşırları daha geç kirlenir.

Katı sabunla yıkanan özellikle hassas ciltli kişiler hergün yıkandıklarında cildinde kuruma gerilme ve pul pul dökülmeler olabilir. Ersağ Duş Jelinin cilde uyumlu yapısıyla istediğiniz sıklıkta yıkansanızda kuruma, dökülme kaşıntı gibi problemlerle karşılaşmazsınız.

Ersağ Duş Jeli ürünümüzün kullanılmaya başlandığı evlerde küvet, duşakabin ve banyo fayanslarının daha geç kirlendiği ve temizlerken daha kolay temizlendiğini göreceksiniz.

Ürünümüzü kullanan kişiler hamam, saunadan çıkmışçasına temizlenip rahatladıklarını göreceklerdir.

Doğal içerikli, hoş kokulu vücut temizliği ürünüdür.

Ersağ Duş Jeli Leylak cildi pürüzsüz ve yumuşak yapar

Ersağ Duş Jeli cilt PH’ına uyumludur.

Ersağ Duş Jeli cildinize ferahlık ve canlılık kazandırır.

Ürünümüz içerisinde insan sağlığı ve çevreye zarar verebilecek kimyasallar bulunmamaktadır.

Cildin pürüzsüz ve yumuşak olmasına yardımcı olur.

Hergün topuklarını düzenli olarak ürünümüzle yıkayan kişilerde nasır ve çatlaklar üzerinde etkisi gözle görülür derecede olur.

Cildinizi temizlemek için kullandığınız ürünler aslında cilt kuruluğunu arttıran kuvvetli kimyasal maddeler içerebilir. Unutulmamalıdır ki; insan vücudu solunumu ter gözenekleri vasıtası ile yapar. Kullandığınız kimyasal vücüt temizleyicileri sağlığınızı olumsuz yönde etkileyip ilerleyen dönemlerde cilt sorunlarına yol açabilir.

Ersağ Duş Jeli Kullanımı Banyo süngeri yada lifinize bir miktar damlatıp köpürterek vücudunuza uygulayınız. Tercihe göre tekrarlayınız.

ERSAĞ’a üye olun ihtiyaçlarınızı daha ucuza alın!

Ersağ Üyelik Kaydını Yap!online uyelik

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir