Ersağ Diş Macunu Aloe Veralı ve Propolisli Macun

Ersağ Diş Macunu Özellikleri

Sağlıklı bir ağız bakımı ve temizliği yapmanıza ve dişlerinizin çizilmeden beyazlamasına yardımcı olur. Diş eti hastalıklarına karşı korur, diş çürümeleri ve tartar oluşumunu önlemeye yardımcı olur.Alo vera Propolisli diş macunu

Ersağ Diş Macunu içeriğindeki aloe vera ve propolis ve diğer bitki extractları sayesinde sağlıklı bir ağız bakımı ve temizliği yapmanıza ve dişlerinizin çizilmeden beyazlamasına yardımcı olur. Diş minelerine zarar vermeden diş çürümelerini önlemeye ve diş eti hastalıklarına karşı korumaya yardımcı olur.

Düzenli ve sürekli kullanımıyla dişler üzerindeki nikotin, çay, kahve ve gıda lekelerini gidermeye, dişlerin doğal beyazlığını sağlamaya yarayan özel formülü sayesinde diş eti hastalıklarına karşı korumaya, diş çürümeleri ve tartar oluşumunu önlemeye yardımcı olur.

Propolis Nedir? Propolisin Faydaları Nelerdir?
İşçi arıların kavak, meşe, kayın, okaliptüs, akasya ve kozalaklı ağaçlar başta olmak üzere değişik ağaç ve çalılardan toplayarak kendilerini soğuk ve hastalıklardan korumak amacı ile kovanı kapladıkları reçinemsi maddeye denir.

Arılar propolisi kovanın iç duvarını düzgün hale getirmek, peteklerin ağzını kapatmak ve kovanda ölen canlıları mumyalamak amacı ile de kullanır. Propolisin bakterileri yok etme özelliği sayesinde kovanda hayat sağlıklı bir şekilde devam eder.

Propolis en genel tanımı ile aslında doğadaki en güçlü koruyucu, kapatıcı, temizleyici ve en güçlü antibiyotik maddedir. Propolisin güçlü antimikrobiyal aktivitesinden dolayı propolis doğal antibiyotik olarak bilinir.

Yapılan birçok sayıda araştırma da propolisin yüksek antimikrobiyal olduğunu göstermiştir. Propolisin MRSA da dahil olmak üzere 21 tür bakteri üzerinde, 9 tür mantar üzerinde, Giardia’nın da dahil olduğu 3 protozoa türü üzerinde ve Herpes ve İnfluenza’nın da dahil olduğu geniş yelpazeli virüsler üzerinde inhibitör etkisi bulunmuştur.

Bunların dışında ayrıca propolisin geniş ölçüde tedavi edici özellikleri vardır. Bu özellikler arasında antioksidan etkisi, yara kapama ve doku tamir etkileri, sindirim sistemi etkileri, deri enfeksiyonları etkisi, anti, inflamatory etki, anestezik etki, bağışıklık sistemi etkileri, kalp damar sistemi etkileri ve diş sağlığı etkisidir.

Bağışıklık sistemini uyarır. Antibiyotik, antiseptik ve antifungusid özelliği vardır. Solunum ve dolaşım sistemi hastalıklarında, diş ve dişeti proplemlerinde kullanılır. Güçlü bir antioksidan özelliği vardır.

Anti mikrobiyal özellikleri yanında, Propolisin içinde insan sağlığı için çok mühim ve lüzumlu olan vitaminler, mineral ve elementler de bulunur. B1, B2, C ve E vitaminleri, bakır, tanganez, kalsiyum, aliminyum, stronsiyum, vanadyum elementleri bunların başlıcalarıdır.

Aloe Vera  Diş eti problemlerinde ciddi faydaları söz konusudur. Yumuşatıcı ve iyileştirici özelliği sayesinde ağız içerisinde oluşabilecek yaraların önlenmesinde yardımcı olur.

ERSAĞ’a üye olun ihtiyaçlarınızı daha ucuza alın. tavsiye edin ürün satın para kazanın..

Sipariş Ürün Kodu: 188 – 100 mg. Ersağ Diş Macunu fiyatı nedir?

Ersağ Üyelik Kaydını Yap!online uyelik

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir