Ersağ Bekir Sarı Kimdir?

Ersağ Yeni Nesil Temizlik ve Kozmetik Ürünleri üyelik sitesi http://www.ersag.com.tr

Bekir Sarı Biyografisi: Bekir Sarı’nın hayatı yaşamı hakkındaki bilgiler nelerdir..

Bekir Sarı Özgeçmiş: 1966 Denizli’nin Çivril ilçesi doğumlu olan “Bekir Sarı” evli ve iki çocuk babasıdır.

Küçüklüğünden beri hiperaktif yapısıyla dikkat çeken ve kendi çapında ilginç icat ve buluşlarla uğraşıp, yeniliklere açık, vizyonu geniş biri olduğunu o dönemlerden gösteren bir yapısı vardır.

Okul yıllarından bu yana başta karakucak ve minder güreşi, uzak doğu sporları ve yüzme gibi farklı spor dallarıyla da ilgilenen ve “hayatımın bir parçası” ve “Sağlam kafa sağlam vücutta bulunur” dediği sporu hiç bırakmadı.

1990 yılında “Hayatımda en doğru yaptığım şeylerden biridir” dediği eşiyle evlendi ve aynı yıl Ege Ordu Komutanlığı 54001 Mühimmat Bölüğünde

Mühimmat teknisyeni olarak göreve başladı. Türk Silahlı kuvvetleri bünyesinde 20 yıl birfiil görev yapan Bekir Sarı, disiplinli, ilkeli , dürüst, çalışkan kişiliğinden dolayı birçok takdir aldı.

2009 yılında çok sevdiği Türk Silahlı Kuvvetlerinden istifa ederek, eşinin adına kurulu “Ersağ Yeni Nesil Temizlik ve Kozmetik Ürünleri” Şirketi’nin başına geçti. Amacı belliydi.

Kendi ülkesinde, kendi insanına ürettiği temizlik ve kozmetik ürünleriyle daha sağlıklı bir çevre ve toplum bilinci oluşturmaktı. Kararlı, istikrarlı tutumu, azmi ve çalışkanlığıyla da bunu adım adım gerçekleştirdi.

“Yalanın, yeminin ve nikahın şakası olmaz” diyen Bekir Sarı, “işçi” denmesinden hoşlanmadığı “çalışma arkadaşlarım” dediği personeline yerine göre bir lider, yerine göre bir baba, yerine göre arkadaş olarak, olmazsa olmaz dediği Sevgi’yi herkese aşılamayı bildi.

Bekir Sarı “dil, din, ırk, millet ayırmadan sevgi ve dürüstlükten taviz vermeden, tüm dünya insanlarına ve cennet vatan toprağımıza hizmet etmeyi görev bilen ve seçen,bu yoğun ve meşakkatli görevde üzülsekte, kırılsakta, zorlansakta yüce milletimizden aldığımız güven ve destekle yılmadan yıkılmadan yoluna devam etme sözü verdi.

Ersağ Üyelik Kaydını Yap!online uyelik

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir