Ersağ Banyo WC Özellikleri

Ersağ Yeni Nesil Lavabo Temizlik Ürünleri Ersağ Banyo WC Temizleyicisi Özellikleri

Ersağ Banyo WC Temizleyici, bitki asitlerinden elde edilen özel formülü sayesinde oluşturulan ürün konsantredir. Dezenfekte edici ve antibakteriyel özelliğe sahiptir.

– İçeriğindeki bitki asitleri sayesinde kireç, pas ve sabun kalıntılarını kolayca çözer.

– Metal aksama kesinlikle zarar vermez

– Kötü kokuları ortadan kaldırır, hoş bir koku bırakır.

– Kolayca durulanır iz ve tortu bırakmaz.

– Uygulaması kolay ve derinlemesine temizlik sağlar.

– Mermer, farklı özelliklerdeki fayans ve lavabolar bitki asitlerinden etkilenebilmektedir. Bu yüzden kullanılan alana püskürtüp bekletmeden silinmesi önerilir.

– İlk defa kullanılacak olan yüzeylerde sulandırmadan direkt olarak kullanılması önerilir.

– Kullandığınız temizlik bezinin yada süngerin yeni olmasına dikkat edin. Çünkü ürün kimyasallarla reaksiyona girebilir.

– Duşakabin küvet, lavabo,batarya,fayans,mermer temizliğinde etkili sonuç elde edilir.

– Konsantre bir temizlik ürünüdür, Ekonomiktir.

Ersağ Banyo WC Temizleyicisi Antibakteriyel ve dezenfekte edicidir. On dört adet Bakteri üzerinde etkili olan Banyo Wc Temizleyicisi Dezenfekte edici özelliği ile sağlığımızın dostudur.

Yapılan bilimsel deneyle 14 adet bakteri üzerinde 1/3 oranında sulandırılarak kullanıldığında etkili olan ürünümüz Sağlık Bakanlığı tarafından imalat Biyosidal ürün yönetmeliğine göre ruhsatlandırılarak üretim izni verilmiştir. Şirketimiz üretici bir firma olup önceliğini insan ve çevre sağlığına verdiğini bir kez daha kanıtlamıştır.

Escherichia coli ATCC 25922, Pseudomonas aeruginosa ATCC 27853, Staphylococcus aureus ATCC 25923, Salmonella typhimurium ATCC 14028, Enterobacter cloacae ATCC 13047, Proteus mirabilis, Klebsiella pneumoniae ATCC 13883, Proteus vulgaris ATCC 13315, Enterococcus faecalis ATCC 29212, Yersinia enterocolitica ATCC 27729, MRSA(Metisilin dirençli Staphylococcus aureus), Bacillus cereus ATCC 33019, Bacillus subtlis ATCC 6633, Aspergillus niger

Ersağ Banyo WC Temizleyicisi Kullanımı Nasıl Olacak? İlk defa kullanılacak olan yüzeylerde sulandırmadan direkt kullanılır. Kullanılacak alana püskürtün, ovalayarak silin ve durulayın. Kullandığınız temizlik bezi yada süngerin yeni olmasına dikkat edin. (Ürünlerimiz kimyasallarla reaksiyona girer.) Kullanılan bölüme daha sonra kuru bez ile kurulama yaptığınızda kalıcı bir parlaklık sağlayarak kirlenmeyi geciktirmiş olacaksınız. Ersağ Banyo WC Temizleyicisi Ürünümüz (STPP) FOSFAT İçermez.

Ersağ Üyelik Kaydını Yap!online uyelik

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir