Ersağ Argan Yağlı Duş Jeli

Argan Yağlı banyo ve duş jeli. Tüm cilt tipleri için besleyicidir, cilde yumuşaklık verir.

“Argan Yağlı Duş Jeli”, ideal bir banyo deneyimi sunar. Cildinizin yenilenmesine ve nemlenmesine yardımcı olur. Cildi sıkılaştırarak yaşlanma etkilerini geciktirir.

Ürün Kodu: 209 – 1000 ml.

Ersağ Argan Yağlı Duş Jeli Özellikleri:

Ersağ Argan Yağlı Duş Jelimiz içeriğindeki argan yağı sayesinde cildin beslenmesine ve yumuşak olmasına yardımcı olur. Argan yağının en bilinen özelliklerinden biri de ciltteki tahriş ve iltihaplanmayı azaltmaya yardımcı olur. İyileştiricidir. Cildiniz için koruma sağlar.

Ersağ Argan Yağlı Duş Jeli Kullanım Şekli Ersağ Argan Yağlı Duş Jelinden lifinize bir mittar döküp köpürterek uygulayınız. Tercihe göre tekrarlanır.

Argan Yağı Nedir?

Sadece Fas’ın güney batısında bulunan Argan Yağı; yaşlanmayı önleyici, besleyici ve tedavi edici özellikleri olması nedeniyle yüzyıllar boyunca kadınlarının güzellik sırrı olmuştur.

Bu yağ %47,1 oleik asit(Omega 9), %33,8 linoleik asit(Omega 6) içermektedir. Bu yağ asitlerine ek olarak Argan Yağı çok yüksek oranda Tokoferol (E vitamini), Squalene (cilt altı yağı), Steroller ve Polifenoller gibi çeşitli bileşikler içermektedir.

Argan Yağının Cilde Faydaları Nelerdir?

Argan yağının cilde faydaları arasında, stres, sigara, güneşin zararlı ışınları gibi olumsuz etkileri ortadan kaldırır, hücre yenilenmesine yardımcı olur. Argan yağı ciltteki tahriş, ve iltihaplanmaları azaltır. Göz altı kırışıklıklarından tutunda hamilelik çatlaklarını önlenmesine kadar birçok şeye iyi geldiği bilinmektedir.

ERSAĞ’a üye olun ihtiyaçlarınızı daha ucuza alın.

Ersağ Üyelik Kaydını Yap!online uyelik

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir