Ersağ Antibakteriyel ve Dezenfekte Edici Biosidal Ürün

Yüzde yüz orjinal “Ersağ” ürünüdür

Banyo WC Temizleyici Anti Bakteriyel ve Dezenfekte Edici 1000 ml. fiyatı nedirÖzellikleri: Antibakteriyel ve dezenfekte edici bir üründür. Banyo ve mutfak temizliği için özel formüle edilmiştir.

İçeriğindeki bitki asitleri sayesinde kireç ve sabun artıklarını kolayca çözer.Kötü kokuları ortadan kaldırıp hoş bir koku bırakır. Kolay durulanır iz ve tortu bırakmaz. Uygulaması kolay ve derinlemesine temizlik sağlar. Duşakabin, küvet, lavabo, batarya, fayans, mermer vs. temizliğinde etkili sonuç elde edilir.Ürünümüz konsantre formülüyle ekonomiktir.

Adı geçen bakteriler; Escherichia Coli ATCC 25923, Salmonella Typhimurium ATCC 14028, Enterobacter cloacae ATCC 13047, Proteus Mirabilis, Klepsiella Pneumoniae ATCC 13883, Proteus Vulgaris ATCC 13315, Entorococcus Faecalis ATCC 29212, Yersinia Entorocolitica ATCC 27729, MRSA (Metesilin Direncli Staphylococcus Aureus), Bacillus Cereus ATCC 33019, Bacillus Suptlis ATCC 6633, Candida Albicans , Aspergillus Niger

Kullanımı : İlk defa kullanılacak olan yüzeylerde sulandırmadan direkt kullanılır. Kullanılacak alana püskürtün, ovalayarak silin ve durulayın. Kullandığınız temizlik bezi yada süngerin yeni olmasına dikkat edin.Kullanılan bölüme daha sonra kuru bez ile kurulama yaptığınızda kalıcı bir parlaklık sağlayarak kirlenmeyi geciktirmiş olacaksınız. Bu ürün Fosfat (STTP) içermez!

Ürüne dair detaylar: 14 adet bakteri üzerinde etkili olan Banyo Wc temizleyicimiz dezenfekte edicidir. Yapılan bilimsel deneyle 14 adet bakteri üzerinde 1/3 oranında sulandırılarak kullanıldığında etkili olan ürünümüz Sağlık Bakablığı tarafından imalat Biosidal Ürün Yönetmeliğine göre ruhsatlandırılarak üretim izni verilmiştir.

Ücretsiz Üyelik ile üye olabilirsiniz Sizde Ersağ Ürünlerinin satışını yapabilir, Ersağ Satış Temsilcisi olabilirsiniz. Bulunduğunuz Bölgede en iyi satışı yaparak yüksek primler ve iyi bir kazanç sağlayabilirsiniz.

Ersağ Banyo WC Temizleyici Anti Bakteriyel ve Dezenfekte Edici Biosidal Ürün 1000 ml. Fiyatı
Ürün Kodu 107 – Ağırlık 1,14 kg

Ersağ Üyelik Kaydını Yap!online uyelik

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir