Az sermaye nasıl bir iş yapabilirim? diyorsanız..

Kısıtlı sermaye ile herkesin yapabileceği bir iş var artık!

Ek iş fikirleri ile ek gelir sağlayacak yeni iş fırsatları yaratmak veya ufak sermaye ile ne gibi nasıl bir iş yapabilirim? diyorsanız..

Küçük sermaye ile yapılacak iş..

%100 Türk Malı Ersağ temizlik ürünleri hayatınızı kolaylaştırır ve herkese evden iş fırsatı sunar.

Her ay yapılan yeni promosyonlardan mevcut üyeler ve yeni üye olacaklar faydalanabilmektedir.

Mazeret üretmeyin! Bugünden başlamak sizin için bir fırsattır, yarın belki geç olabilir, sizin yerinizde bir başkası olabilir.. Eğer bir yerden başlamazsanız sadece eleştiren, yorum yapan olarak hayatınıza devam edeceksiniz.. Birinci adımı atmak, ikinci adımı atmanıza vesile olacaktır.

“Başlamak bitirmenin yarısıdır” Kendinize bir hedef belirleyerek o hedef doğrultusunda kendinizi geliştirebilirsiniz. İster part-time, ister full-time bu iş fırsatı; “Network Marketing Sistemi” olarak çalışmaktadır.

Network Marketing Nedir?

Ağ pazarlama veya çok katlı pazarlama “MLM”, şirketlerin kendi imkânları yerine, bireylere imkân sağlayarak ürünlerini pazarlama yöntemidir.

Ürün, direkt olarak firmadan alıcıya ulaşır aracı yoktur! Ülke, bölge distribütörleri, dağıtıcılar, toptancılar araya girmediğinden sadece ürün satışına vesile olan kişi kâr sahibi olur. Ağ pazarlama, klasik geniş çaplı ticaretin aksine, insanların kazanmak adına organize olmasını sağlamaktadır.

Ekonomistlere göre, “Network Marketing Sistemi” Ağ pazarlama sistemi sayesinde gelecek 50 yılda dünya üzerinde çok daha fazla gelir ve refah sahibi insan olacaktır. Network Marketing de klasik ticaretin aksine, ağ pazarlama ile kazanç her bireye emeği karşılığında eşit olarak şirket tarafından dağıtılmaktadır.

“Network Marketing Sistemi” ile isterseniz yeni başlayın, isterseniz bir yıl önce başlayın, mutlaka seviye veya kazanç sınırı bulunmaktadır. Bu da firma kazanç planından herkesin eşit şekilde fayda sağlamasına olanak sağlamakla birlikte tüm gelirin ortak bir şekilde kulanıcılara ve tüketicilere dağıtılmasını sağlamaktadır.

Üyelik aidatı yada üyelik için herhangi bir bedel alınmayan, sadece yüz liralık (100 TL) bir ürün siparişi vererek network marketing sisteminde kazancı yüksek bu fırsatı değerlendirebilirsiniz.

Ersağ Üyelik Kaydını Yap!online uyelik

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir