100 liralık sipariş ile ne kadar kar elde edilir?

Ersağ sistemindeki kar hesaplaması nasıl yapılır?

100 TL’lik ürün alarak şirkete üye oluyorsunuz. Bu, üyelik aidatı anlamında bir ücret değil, kullanacağınız ürünlerin bedelidir, daha sonrasında da aidat yoktur.

Ersağ Network Marketing sisteminde; üyelik ücreti, belli dönemlerde ürün alma zorunluluğu veya çıktığınız basamaktan geri düşme gibi bir durum kesinlikle yoktur.

Sisteme giriş İlk üyelikle beraber şirket size %10 indirim hakkı veriyor, aldığınız ürünleri %25 satış kârıyla satma hakkınız var, ayrıca her 100. TL’lik siparişte 1 adet hediyeniz var hediye şirket tarafından her ay belirlenerek açıklanmaktadır, bu hediye ürünün fiyatıda ürünün liste fiatıdır.

O ayki promosyon hediyeleri tek bir ürünün fiatı 20, 35, 40 TLhatta 48 lira bile olabilir. Şimbi biz 35 lira olarak kabul edersek kazanç miktarı şu şekilde hesaplanabilir.

%10 Kariyer Basamağında Ürünleri %10 indirimli alırsınız
%15 Kariyer Basamağında Ürünleri %15 indirimli alırsınız
%21 Kariyer Basamağında Ürünleri %21 indirimli alırsınız
%27 Kariyer Basamağında Ürünleri %27 indirimli alırsınız
%33 Kariyer Basamağında Ürünleri %33 indirimli alırsınız

Örnek olarak 100 TL Sipariş ile kar hesaplamasını beraber yapalım.

bedava üye ol para kazan

Not: Promosyon hediye kampanyaları her ay yeniden belirlenerek 15 günlük periyotlarda yani ayın ilk 15 günlük döneminde bir kampanya, 15-30 günlük döneminde ise yeni bir kampanya dönemi olarak belirlenmektedir.

Bu kampanyalarda 5 adet farklı fiyatlardaki “Ersağ Ürünü” size sunulur siz istediğiniz veya ihtiyacınız olan bir ürünü seçebilirsiniz. Ersağ ürünleri fiyat listesi

Ersağ Üyelik Kaydını Yap!online uyelik

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir